Spotkanie organizacyjne Studenckiego Koła Nauk Penalnych

Data wydarzenia 27-10-2021
Kategoria wydarzenia Seminarium

W dniu 27 października 2021 r. o godz. 18:00 odbędzie się pierwsze spotkanie Studenckiego Koła Nauk Penalnych w nowym roku akademickim.

Studenckie Koło Nauk Penalnych to nie tylko spotkania i warsztaty z prawnikami, sędziami, prokuratorami, adwokatami, policjantami, detektywami, technikami kryminalistyki czy innymi specjalistami w dziedzinach nauk penalnych. To również wspólne wycieczki do aresztu śledczego, wyjścia na ciekawe i głośne rozprawy sądowe, wyjścia do laboratorium kryminalistycznego, organizacja symulacji rozpraw sądowych, konferencji naukowych na skalę ogólnopolską, corocznego konkursu wiedzy z postępowania karnego oraz wiele innych ciekawych przedsięwzięć.

Jeśli pragniecie zgłębiać wiedzę z zakresu dziedzin prawa karnego, procesu karnego, kryminalistyki, kryminologii, wiktymologii, penitencjarystyki, medycyny sądowej i wszelkich szeroko rozumianych nauk penalnych, a jednocześnie szukacie wrażeń i chcecie poznawać ciekawych ludzi – koło Nauk Penalnych zapewni Wam to wszystko.

Aby umożliwić wszystkim zainteresowanym udział w spotkaniu bez przeszkód, w tym roku jest ono organizowane w formie online na platformie googlemeet. Link do spotkania zostanie podany w dniu wydarzenia.

W ramach spotkania przedstawione będą inicjatywy podjęte w ubiegłych latach oraz zostanie wybrany zarząd.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku.