Spotkanie SKNP „Na miejscu zdarzenia - kilka słów o oględzinach i wizji lokalnej”

Data wydarzenia 17-12-2020
Kategoria wydarzenia Seminarium

Studenckie Koło Nauk Penalnych serdecznie zaprasza wszystkich miłośników nauk penalnych na kolejny merytoryczny cykl spotkań „Kryminalistyka kluczem do zagadek kryminalnych”, które odbędzie się 17 grudnia 2020 r. o godz. 17:00. Czwarte spotkanie zostanie poświęcone oględzinom miejsca zdarzenia oraz wizji lokalnej. Prelegentką będzie mgr Ewelina Dagmara Mogielnicka - absolwentka kryminologii na Wydziale Prawa.

Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się o:
- podstawowych kwestiach związanych z oględzinami,
- rodzajach i zasadach prowadzenia oględzin,
- różnicach pomiędzy oględzinami a wizją lokalną.

Spotkanie dedykowane jest studentom i nie ma charakteru webinarium specjalistycznego. Ze względu na limit miejsc obowiązują zapisy za pomocą formularza. Zakwalifikowany uczestnik otrzyma link do platformy, na której odbędzie się spotkanie na wskazany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail. Uczestnictwo w spotkaniu jest certyfikowane

Serdecznie zapraszamy do udziału i do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.