Studiuj za granicą!

Nie zwlekaj, weź udział w rekrutacji już dzisiaj!

Wyjątkowa oferta wyjazdu zagranicznego dla studentów i doktorantów Wydziału Prawa UwB do Japonii w roku akademickim 2022/2023.
Oferta skierowana jest do studentów III i IV roku kierunku prawo oraz doktorantów.
Uniwersytet w Tsukubie Graduate School of Humanities and Social Science oraz School of Social and International Studies czeka właśnie na Ciebie!
Nie zwlekaj, weź udział w rekrutacji już dzisiaj!

Wyjątkowa oferta wyjazdu zagranicznego dla studentów Wydziału Prawa UwB na semestr zimowy 2022/2023 w Syracuse University College of Law USA.

Studenci! Skorzystajcie z niepowtarzalnej szansy i zgłoście się na wyjazd do National Research University Higher School of Economics (HSE University) w Moskwie. Jest to jedna z najlepszych uczelni w Rosji, a Wy możecie na niej studiować. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 marca.