Temidy Wydziału Prawa 2020

Data wydarzenia 23-04-2020
Kategoria wydarzenia Seminarium

Drodzy studenci, dydaktycy oraz pracownicy Wydziału Prawa, czy pamiętacie imprezę studencką „Oskary Wydziału Prawa”? Z przyjemnością informujemy, że ta kultowa inicjatywa wraca na Wydział w nowej odsłonie! W związku z tym, w imieniu Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Prawa UwB serdecznie zapraszamy na „Temidy Wydziału Prawa 2020” - galę rozdania nagród, która odbędzie się 23 kwietnia 2020 r. w godzinach 12:00-14:00 w Auli Wydziału Prawa. Wydarzenie poprzedzone będzie dwoma etapami głosowania - w formie papierowej oraz przez platformę USOS-web.

Informacje szczegółowe na temat planowanych dat przeprowadzenia głosowania oraz kategorii nominacji będą pojawiały się stopniowo w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia!