Turniej Szachowy o Puchar Dziekana Wydziału Prawa

Data wydarzenia 05-03-2022
Kategoria wydarzenia Seminarium

W sobotę 5 marca o godz. 10.00 w sali 215 na Wydziale Prawa odbędzie się Turniej Szachowy o Puchar Dziekana Wydziału Prawa. Zapraszamy wszystkich studentów UwB - miłośników tej królewskiej gry do sprawdzenia swoich umiejętności. Nie ważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z szachami, czy już masz doświadczenie, na każdego czeka odpowiedni przeciwnik.

Uczestnictwo:

System rozgrywek:

• Turniej będzie rozgrywany na dystansie 7 rund przy czasie 10 min/5s za każde przełączenie zegara.
  • Przy równej ilości punktów o kolejności miejsc w turnieju decydują: wartościowanie skrócone Bucholtza, wartościowanie pełne Bucholtza, bezpośredni pojedynek, ilość zwycięstw.

Nagrody:

• Na zakończenie gwarantowane dyplomy dla wszystkich.
  • Miejsca I-III otrzymają puchary i medale.

Na zgłoszenia czekamy do piątku - 4 marca 2022 r., ale będzie też możliwość rejestracji w dniu wydarzenia u sędziego.
Zabierzcie ze sobą dobry humor, a o reszcie niech zdecydują figury.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku.