„Umowy prawnoautorskie w branży IT”

Data wydarzenia 05-03-2021
Kategoria wydarzenia Seminarium

Katedra Prawa Własności Intelektualnej i Prawa Gospodarczego Publicznego Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku ma zaszczyt zaprosić na seminarium naukowo-praktyczne pt. „Umowy prawnoautorskie w branży IT”, które odbędzie się w 5 marca 2021 r. w godz. 9:00-10:30 w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Blackboard Collaborate.

Webinarium w formie warsztatów poprowadzi dr Adam Karpiński – Senior Associate w prestiżowej Kancelarii Prawnej Maruta Wachta z siedzibą w Warszawie. Kancelaria ta została uznana przez prestiżowy brytyjski magazyn „The Lawyer” za najlepszą kancelarię w Europie w dziedzinie prawa własności intelektualnej i prawa nowych technologii.

Celem warsztatów jest zaprezentowanie zagadnień z praktyki sporządzania umów z zakresu prawa autorskiego i prawa cywilnego. Wiedza przekazana w trakcie spotkania ma umożliwić jego uczestnikom nabycie praktycznych umiejętności w przygotowywaniu wspomnianych powyżej umów. Przedstawiony materiał zostanie wzbogacony o kontekst branży informatycznej IT, jednej z najszybciej rozwijających się gałęzi gospodarki. Webinarium jest kierowane przede wszystkim do studentów i doktorantów Wydziału Prawa i innych kierunków Uniwersytetu w Białymstoku.

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium proszone są o wysłanie wiadomości e-mail na adres: kolouwb.powi@gmail.com. Liczba miejsc jest ograniczona.