V Edycja Szkoły Prawa Francuskiego

Zapraszamy do wzięcia udziału w V edycji Szkoły Prawa Francuskiego na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, realizowanej przy udziale Université Catholique de Louvain. To niezwykła okazja na zdobycie wiedzy na temat gałęzi prawa francuskiego oraz do uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez wykładowców z zagranicznych uczelni.

W ramach inicjatywy planowanych jest 12 godzin zajęć z prawniczego języka francuskiego oraz 8 godzin zajęć z poszczególnych dziedzin prawa francuskiego. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie chęci partycypacji na adres mailowy: prawofrancuskie@uwb.edu.pl  poprzez  wysłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, nr tel.). Termin przyjmowania zgłoszeń mija 31 grudnia 2021 r.

Koszt udziału w programie wynosi 100 zł (opłata na wskazane konto przed rozpoczęciem zajęć). Wszyscy uczestnicy Szkoły Prawa Francuskiego otrzymają certyfikaty na zakończenie.