Warsztaty z rozwiązywania kazusów z prawa cywilnego KazuELSA

Data wydarzenia 15-04-2021
Kategoria wydarzenia Seminarium

ELSA Białystok wraca z cyklem warsztatów ,,KazuELSA”, czyli jednym z najnowszych i najbardziej wyjątkowych projektów lokalnych ELSA Białystok.

Widząc duże potrzeby studentów, postanowiono zainicjować nowy cykl warsztatów, który obejmuje rozwiązywanie kazusów z różnych gałęzi prawa. Przedsięwzięcie realizowane jest we współpracy z nauczycielami akademickimi, a także innymi praktykami prawa. Celem projektu jest poszerzanie wiedzy prawniczej, pomoc studentom oraz nauka rozwiązywania kazusów.

Rozwiązywanie kazusów to na kierunku Prawo (a także kierunkach pokrewnych) umiejętność, która jest niezbędna dla każdego studenta. Zależy nam na tym, by pokazywać, że można się tej umiejętności nauczyć, a przede wszystkim wykorzystywać w praktyce.

Zapraszamy na kolejne warsztaty z cyklu ,,KazuELSA”, z prawa cywilnego (obejmujące część ogólną, prawo rzeczowe, zobowiązania), które odbędą się 15 kwietnia 2021 r., o godz. 18:00 na platformie Blackboard, poprowadzi je dr hab. Piotr Konik z Zakładu Prawa Cywilnego.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu na Facebooku.