Warsztaty z rozwiązywania kazusów z prawa rzymskiego KazuELSA

Data wydarzenia 27-04-2021
Kategoria wydarzenia Seminarium

ELSA Białystok ma zaszczyt zaprosić na kolejny z warsztatów w ramach cyklu ,,KazuELSA”, który odbędzie się 27 kwietnia 2021 r., o godz. 18:30 na platformie Blackboard. Jest to jeden z najnowszych i najbardziej wyjątkowych projektów lokalnych ELSA Białystok.

Widząc duże potrzeby studentów, zainicjowano nowy cykl warsztatów, który obejmuje rozwiazywanie kazusów z rożnych gałęzi prawa. Przedsięwzięcie realizowane jest we współpracy z nauczycielami akademickimi, a także innymi praktykami prawa. Celem projektu jest poszerzanie wiedzy prawniczej, pomoc studentom oraz nauka rozwiazywania kazusów.

Rozwiazywanie kazusów na kierunku Prawo, a także kierunkach pokrewnych to umiejętność́, która jest niezbędna dla każdego studenta.

Warsztaty poprowadzi dr Piotr Kołodko z Zakładu Prawa Rzymskiego i Łacińskiej Kultury Prawnej Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Zapraszamy do udziału w warsztatach i do dołączenia w wydarzeniu na Facebooku.