Warsztaty ze sporządzania wyroku w sprawie karnej

Data wydarzenia 30-03-2021
Kategoria wydarzenia Seminarium

Studenckie Koło Nauk Penalnych serdecznie zaprasza wszystkich miłośników nauk penalnych na część warsztatową spotkania „Kulisy aplikacji sędziowskiej i zawodu asystenta sędziego" w ramach cyklu spotkań „Warsztat młodego karnisty”, które odbędzie się 30 marca 2021 r. o godz. 18:00 w formie zdalnej.

Jako, że tematyka spotkania będzie skupiona wokół dróg do zdobycia zawodu sędziego, proponujemy uczestnictwo we wzbogacających umiejętności warsztatach praktycznych, podczas których yczestnicy poznają esencję pracy sędziego w sprawach karnych. Obrane zagadnienie praktyczne zostanie ukazane na przykładzie sporządzania wyroku w sprawie karnej.

Przypominamy, że zapisy na warsztaty zostały zakończone.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku i polubienia fanpage'a Studenckiego Koła Nauk Penalnych.