Webinar „Organizacje społeczne i ich rola w kryzysie humanitarnym”

Data wydarzenia 03-12-2021
Kategoria wydarzenia Seminarium

Koło Naukowe Inicjatyw Administracyjnych zaprasza na Webinar „Organizacje społeczne i ich rola w kryzysie humanitarnym”, który odbędzie się 3 grudnia 2021 r., o godz. 17:30. Zaproszonymi gośćmi są przedstawiciele organizacji społecznych działających w Białymstoku:

Fundacja Dialog:

  • Pan Michał Gaweł - prezes zarządu, od lat związany z organizacjami pozarządowymi m.in. był wiceprezesem Fundacji Starszy Brat Starsza Siostra – Polska, a w latach 2009 – 2019 r. był zastępcą dyrektora Caritas Archidiecezji Białostockiej. Pracował również w Caritas Diecezji Kieleckiej i Caritas Polska. Redaktor i współredaktor publikacji z zakresu mentoringu, wolontariatu, streetworkingu.
  • Pan Marcin Kruhlej- wiceprezes zarządu, doradca zawodowy, trener umiejętności społecznych, Współpracuje z wieloma organizacjami społecznymi z województwa podlaskiego. Nagrodzony w plebiscycie Gazet Wyborczej “Przystanek młodzi” za serce dla innych, pomoc bliźnim i mobilizowanie ich do działania.

Fundacja Okno na Wschód:

  • Pan Paweł Mickiewicz - prezes zarządu.

Dodatkowo swoją obecnością zaszczyci nas Pani Doktor Agnieszka Daniluk - adwokat, zaangażowana w działania humanitarne.

Spotkanie poprowadzą członkowie naszego Koła Dominika Łapińska, Krystian Wodzielak. Na czele z przewodniczącą Panią Doktor Małgorzatą Wenclik.

Spotkanie przeprowadzone zostanie w formie on-line na platformie Teams.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku.