Wykład ekspercki prof. dr. hab. dr h.c. Emila W. Pływaczewskiego pt. „Przestępczość zorganizowana w latach 80-tych i na początku lat 90-tych z perspektywy nauk kryminologicznych”

Data wydarzenia 25-11-2021
Kategoria wydarzenia Seminarium

Zapraszamy na wykład ekspercki pt. „Przestępczość zorganizowana w latach 80-tych i na początku lat 90-tych z perspektywy nauk kryminologicznych”

Wykład poprowadzi prof. dr hab. dr h. c. Emil W. Pływaczewski – kierownik Katedry Prawa Karnego i Kryminologii Wydziału Prawa UwB oraz dyrektor Międzynarodowego Centrum Badań i Ekspertyz Kryminologicznych. Pan Profesor jest także m.in. wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Kryminologicznego im. prof. Stanisława Batawii, członkiem grona międzynarodowej kapituły tzw. nobla kryminologicznego – the Stockholm Prize in Criminology, współtwórcą Polskiej Platformy Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz inicjatorem Ogólnopolskiego Forum Młodych Kryminologów. Prof. dr hab. dr h.c. Emil W. Pływaczewski od wielu lat uczestniczy w polskich i międzynarodowych konferencjach z zakresu prawa karnego i kryminologii, w tym dorocznych konferencjach Amerykańskiego Stowarzyszenia Kryminologii (ASC) oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kryminologii (ESC).

Wykład odbędzie się w dniu 25 listopada 2021 r. o godz. 18:00  w formie online, za pośrednictwem odpowiedniego komunikatora. Link do spotkania zostanie podany w najbliższym czasie. Prosimy o weryfikację sprawności mikrofonów oraz kamer przed spotkaniem.

Zachęcamy do śledzenia aktywności realizowanych w ramach KNPKiK:

Facebook: https://m.facebook.com/knpkikuwb.

Instagram: https://www.instagram.com/knpkik_uwb/.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku.

Link do spotkania - https://meet.google.com/eqg-bxgo-wbr.