Wyróżnienie studentki Barbary Dąbrowskiej w konkursie na glosę do wyroku NSA, WSA, TK lub TSUE

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że studentka Wydziału Prawa Barbara Dąbrowska otrzymała wyróżnienie za przedstawianie glosy do wyroku Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej z dnia 15 października 2020 roku, C-335/19 (E. SP. Z O. O. SP. K. PRZECIWKO MINISTROWI FINANSÓW).

Otrzymane wyróżnienie dotyczy Konkursu dla studentów na najlepszą glosę do wyroku NSA, WSA, TK lub TSUE w sprawach podatkowych zapadłego w latach 2020-2021, prezentowaną w ramach XXIV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej dla studentów pt. „Współczesne problemy orzecznictwa sądowego w sprawach podatkowych”, organizowanego przez Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego – współorganizatora wraz z Crido.

Serdecznie gratulujemy!