Wywiad z prof. Emilem W. Pływaczewskim w Dzienniku Gazeta Prawna

W dniu 18 czerwca 2019 r. w Dzienniku Gazeta Prawna opublikowany został wywiad z prof. zw. dr hab. dr h. c. Emilem W. Pływaczewskim - Dziekanem Wydziału Prawa UwB.  Jakie słowa najlepiej oddają charakter białostockiego Wydziału Prawa? Według Pana Profesora jest to „miejsce dające przestrzeń na rozwój, wspierające młodych i doświadczonych naukowców, otwarte na inicjatywy studentów (…) którego pozycja w Polsce budowana jest dzięki pracy Kolegium Dziekańskiego, naukowców i dydaktyków, administracji i studentów”.

Wydział Prawa UwB przede wszystkim stawia na interdyscyplinarny rozwój i współpracę międzynarodową, o czym traktuje wspomniany wywiad, dostępny pod adresem: www.serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/artykuly/1417414,wydzial-prawa-w-bialymstoku-stawia-na-interdyscyplinarny-rozwoj-i-wspolprace-miedzynarodowa

Serdecznie zapraszamy do lektury. Tu warto studiować!