„Zabójcze aniołki”- zabójstwa popełnione przez nieletnich

Data wydarzenia 06-05-2021
Kategoria wydarzenia Seminarium

Studenckie Koło Nauk Penalnych zaprasza wszystkich miłośników nauk penalnych na kolejny merytoryczny cykl spotkań „Cykl historii kryminalnych”, który poprowadzi mgr Ewelina Dagmara Mogielnicka - absolwentka kryminologii Wydziału Prawa UwB oraz wieloletnia członkini SKNP. Spotkanie odbędzie się 6 maja 2021 r., o godz. 17:00.

Kolejne spotkanie zostanie poświęcone zabójstwom popełnionym przez nieletnich. Uczestnicy dowiedzą się o:

• podstawowych kwestiach związanych z przestępczością nieletnich,
  • motywach, którymi kierują się nieletni przy popełnianiu przestępstwa,
  • charakterystyce zabójstw dokonywanych przez nieletnich.

Będzie to również okazja aby usłyszeć niezwykle interesujące, a zarazem mroczne historie związane z nieletnimi zabójcami.

Spotkanie dedykowane jest studentom WP UwB. I nie ma charakteru webinarium specjalistycznego. Uczestnictwo w spotkaniu nie jest certyfikowane. Obowiązuje limit miejsc oraz zapisy.

Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.