„Zakazane środki” – zorganizowana przestępczość narkotykowa

Data wydarzenia 09-12-2020
Kategoria wydarzenia Seminarium

W imieniu Studenckiego Koła Nauk Penalnych serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników nauk penalnych na kolejne spotkanie z cyklu „Kryminalistyka kluczem do zagadek kryminalnych”, poświęcone kryminalistycznym aspektom działalności zorganizowanej przestępczości narkotykowej w Polsce, które odbędzie się 9 grudnia 2020 r. o godz. 18:00

Spotkanie poprowadzi mgr Aleksandra Sawczenko - absolwentka prawa i kryminologii na Wydziale Prawa, która opowie o:
- kryminalistycznych i kryminologicznych aspektach zorganizowanej przestępczości narkotykowej w Polsce,
- rodzajach i charakterystyce wybranych narkotyków,
- produkcji, przemycie i handlu narkotyków w Polsce,
- wnioskach z przeprowadzonych badań.

Spotkanie dedykowane jest studentom i nie ma charakteru webinarium specjalistycznego. Na spotkanie obowiązuje limit miejsc oraz zapisy za pośrednictwem formularza. Zakwalifikowany uczestnik otrzyma link do platformy, na której odbędzie się spotkanie na wskazany w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail. Uczestnictwo w spotkaniu jest certyfikowane.