Zaproszenie na gościnne wykłady Demetre Egnatashvili

Data wydarzenia 07-05-2019
Kategoria wydarzenia Seminarium

W imieniu Katedry Prawa Gospodarczego Wydziału Prawa UwB serdecznie zapraszamy na certyfikowane wykłady anglojęzyczne, które poprowadzi Demetre Egnatashvili z Uniwersytetu Państwowego w Tbilisi (Gruzja).

Wydarzenia odbędą się:
- 7 maja 2019 r., godz. 9:45 w sali 314, nt. „International investment agreements and regional trade agreements”,
- 8 maja 2019 r., godz. 9:45 w sali 314, nt. „International investment law: A survey of Environmental, Labour and Anti-corruption Issues”.

W trakcie wykładów uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań oraz dyskusji.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o mailowe zgłoszenie chęci uczestnictwa na adres: kpgp@uwb.edu.pl w terminie do 5 maja 2019 r. Prosimy o wskazanie konkretnego wykładu (lub zaznaczenie chęci uczestnictwa w obu) w zgłoszeniu.

Serdecznie zapraszamy!