Zawiązanie współpracy pomiędzy Wydziałem Prawa UwB i Okręgową Izbą Radców Prawnych

W trosce o przyszłość Absolwentów Wydział Prawa UwB wraz z Okręgową Izbą Radców Prawnych zawiązał współpracę mającą na celu merytoryczne wsparcie Studentów w drodze na aplikacje prawnicze.

W ramach współpracy organizowane jest szkolenie przygotowujące do przystąpienia do egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze.
Zajęcia będą prowadzone przez Radców Prawnych z OIRP, Pracowników Wydziału Prawa oraz zaproszonych gości, w tym z Uniwersytetu Jagiellońskiego i Sędziów. Zajęcia mają na celu usystematyzowanie wiedzy w taki sposób, aby Absolwent przystępując do egzaminu wstępnego miał opanowaną terminologię oraz podstawy obligatoryjnych aktów prawnych. Intencją nie jest przyswajanie wiedzy, a jej przypomnienie, wobec tego osoby chętne do wzięcia udziału w szkoleniu proszone sa o wcześniejsze, samodzielne zapoznanie się z obligatoryjnymi aktami prawa (lista w załączeniu).

Szkolenie będzie realizowane w dniach:
28-29 sierpnia 2021 r., o godz. 9:00-15:45
4-5 września 2021 r., o godz. 9:00-15:45
11-12 września 2021., o godz. 9:00-15:45

Zajęcia będą odbywały się w sposób stacjonarny i zdalny. Udział jest bezpłatny. Limit miejsc jest ograniczony, decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia prosimy kierować do dr Renaty Tanajewskiej na adres e-mail: r.tanajewska@uwb.edu.pl do dnia 30 lipca 2021 r., w tytule wpisując: „zgłoszenie na szkolenie”.

Zapraszamy do wzięcia udziału. Pokładamy nadzieję, że uda nam się przybliżyć realizację Państwa planów zawodowych.