Konkurs Technotalent oraz Runda T

Informujemy, że od 10 września do 15 października 2019 r. będą przyjmowane zgłoszenia w kolejnej edycji Konkursu Technotalent 2019, do której zapraszamy studentów, absolwentów, doktorantów i pracowników w wieku 18-35 lat, związanych z województwem podlaskim lub warmińsko-mazurskim.

W konkursie do wygrania jest 53 000 zł w kategoriach: Technika, Wyzwanie Społeczne, Biznes, Design, Technotalent Politechniki Białostockiej 2019 oraz Technotalent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 2019. Dodatkowo zwycięzcy ze wszystkich kategorii Konkursu Technotalent 2019 otrzymają nagrodę w postaci możliwości uczestnictwa w 2-dniowym specjalistycznym szkoleniu „Akademia Zarządzania Talentami" organizowaną przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Białymstoku!

Więcej informacji o Konkursie Technotalent 2019 na stronie: www.technotalenty.pl/konkurs2019/ oraz na Fecebooku www.facebook.com/fundacjaTechnotalenty

 

Zapraszamy również wszystkie osoby pracujące nad projektem biznesowym i potrzebujące wsparcia inwestycyjnego do udziału wydarzeniu Runda T. Projekt lub zespół powinien mieć związek z województwem podlaskim lub warmińsko-mazurskim. Nie ma limitu wiekowego uczestników. Wydarzenie ma formułę Elevator Pitch Contest, czyli 3 minuty prezentacji projektu oraz 3 minuty pytań od inwestorów.

Najlepszy projekt i zespół otrzyma w nagrodę w postaci opracowania kampanii wizerunkowej w oparciu o działania filmowe. Fundatorem nagrody jest Kee Lee, reprezentowany przez Krzysztofa Kiziewicza. Dodatkowo najlepszy projekt otrzyma również miesięczny pakiet w Coworking Centroom ufundowany przez Białostocki Park Naukowo-Technologiczny.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz, dołączyć prezentację i/lub link do filmu oraz wysłać na adres: runda_t@technotalenty.pl.

Termin nadsyłania zgłoszeń w Rundzie T został przedłużony do 29 września 2019 r.

Więcej informacji na stronie www.rundat.inkubatorpb.pl/