XII edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Zapraszamy do udziału w XII edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który odbędzie się pod hasłem „Biznes bez Barier”. Od 18 do 24 listopada 2019 r. na całym świecie odbywać się będą różnego rodzaju wydarzenia: warsztaty, szkolenia, debaty, konferencje oraz spotkania z przedsiębiorcami. Nie zabraknie ich również na Podlasiu.

Zapraszamy także partnerów do rejestracji wydarzeń i aktywnego uczestnictwa w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany jest od 2008 r., obecnie w 170 krajach. Każdego roku w listopadzie organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i kampanie promocyjne z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania startupów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.

Wydarzenia są bezpłatne i otwarte. Każdy może wziąć udział w dowolnym wydarzeniu organizowanym w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. W związku z tym, zachęcam do tworzenia wydarzeń w naszym regionie. Wspólnie możemy przyczynić się do promowania postaw przedsiębiorczych. Myślę, że temat przedsiębiorczości zainteresuje studentów Uniwersytetu w Białymstoku.

Więcej informacji: www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl