Relacja ze spotkania dotyczącego programu Erasmus+

W dniu 22 stycznia 2020 r. na Wydziale Prawa odbyło się spotkanie „W 2020 wyjadę na Erasmusa!”, organizowane przez ESN UwB oraz Koordynatora programu Erasmus+ ds. studentów wyjeżdżających Wydziału Prawa – mgr Kamilę Bezubik.

Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się wielu przydatnych szczegółów technicznych związanych z procesem rekrutacji, zaprezentowanych przez Maksymiliana Fiedoruka oraz Piotra Białasa - Koordynatorów programu ERASMUS+ z Działu Współpracy Międzynarodowej UwB. W kolejnej części spotkania obecni na spotkaniu wysłuchali prezentacji Eleny (Elena Zahtila) - studentki z Chorwacji, studiującej na Wydziale Prawa, oraz Florina (Florin Postolache) - studenta z Rumunii, studiującego na Wydziale Ekonomii. O swoich doświadczeniach z wyjazdu w ramach programu Erasmus+ opowiedziały również Justyna Zalesko – Local Education Officer ESN UwB, oraz Zuzanna Wojsiat – studentka z Wydziału Prawa, która niedawno wróciła z wymiany studenckiej w University of Eastern Finland w Finlandii.

Wszystkim uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy za obecność! Zachęcamy również do polubienia oficjalnej strony ESN UwB Białystok.