XIV edycja Targów Edukacyjnych

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z XIV edycji Targów Edukacyjnych…

W dniu 16 stycznia 2019 r. w godzinach od 9:00 do 12:00 w II Liceum Ogólnokształcącym im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku odbyła się XIV edycja Targów Edukacyjnych. Celem tego przedsięwzięcia była prezentacja oferty edukacyjnej Uniwersytetu w Białymstoku, Politechniki Białostockiej oraz Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Delegaci uczelni zaprezentowali swoje wydziały na stoiskach promocyjnych oraz podczas wykładów w salach lekcyjnych. Targi w szczególności dedykowane były tegorocznym maturzystom, jednakże spotkały się w dużym zainteresowaniem młodszych uczniów.

Wydział Prawa UwB reprezentowany był przez mgr Joannę Romanowską – starszego referenta ds. promocji Wydziału oraz przez Panią Karolinę Karpińską – przedstawicielkę Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego oraz uczestniczkę Centrum Praktyk Sądowych.

Stoisko promocyjne Wydziału Prawa cieszyło się dużym zainteresowaniem. Uczniowie nie odstępowali nas na krok, zadawali wiele pytań, m.in. dotyczących wymogów rekrutacyjnych, możliwości zaistnienia na rynku zawodowym po ukończeniu poszczególnych kierunków na Wydziale, czy też na temat współpracy z zagranicznymi uczelniami.

Zarówno ulotki, informatory, jak i gadżety Wydziału Prawa znikały ze stoiska w zawrotnym tempie, co świadczy o popularności Wydziału oraz o dużym zainteresowaniu ze strony uczestników Targów Edukacyjnych.

Poniżej galeria zdjęć z wydarzenia: