Warsztaty „Działalność w przestrzeni kosmicznej - wstęp do międzynarodowego prawa kosmicznego”

Data wydarzenia 28-05-2021
Kategoria wydarzenia Seminarium

Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach

Studencka Poradnia Prawna – Pracownia Wydziału Prawa UwB zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach „Działalność w przestrzeni kosmicznej - wstęp do międzynarodowego prawa kosmicznego”, które odbędą się 28 maja 2021 r., o godz. 17:00 w formie zdalnej na platformie Microsoft Teams.

Warsztaty poprowadzi mgr Patryk Topolski, doktorant w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych oraz członek Studenckiej Poradni Prawnej - Pracowni Wydziału Prawa UwB.

W celu uczestnictwa w warsztatach konieczne jest wypełnienie formularza do dnia 27 maja 2021 r., do godz. 18:00.

Warsztaty są certyfikowane - zapraszamy do udziału w warsztatach studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku.