Studia Podyplomowe Kształcenie Tłumaczy Przysięgłych Języka Angielskiego

Kierownik studiów:  dr Halina Sierocka

Studia ułatwią przygotowanie się do egzaminu na tłumacza przysięgłego, pozwolą poszerzyć słownictwo oraz umiejętności w zakresie tłumaczeń specjalistycznych (prawo, ekonomia, medycyna i technika) zarówno pisemnych jak i ustnych.

Prowadzone są:

• w formie warsztatowej tzn. minimum teorii przy maksimum praktyki,
  • przez doświadczonych i cenionych wykładowców, tłumaczy przysięgłych, prawników praktyków oraz ekspertów z kraju i z zagranicy.

Uczestnicy studiów podyplomowych Kształcenie Tłumaczy Przysięgłych otrzymują nieodpłatny dostęp do kursu prawniczego języka angielskiego na platformie LEXEN oraz możliwość uzyskania certyfikatu.

Czas trwania studiów:
2 semestry – ilość godzin wykładów i ćwiczeń: 202.

Koszt uczestnictwa:

4.500 zł - płatne jednorazowo lub w czterech równych ratach.

Terminy i rekrutacja.

Kontakt w sprawie rekrutacji:
Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku
pok. 202
email: prawo-pdpl@uwb.edu.pl
tel.: 85 745 71 73

750x200_podyplomowe na strone podypolomowe*Zniżka opłaty w wysokości 10% za usługi edukacyjne za dokonanie rejestracji w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (dalej: IRK) w terminie od 28 czerwca 2021 r. do 18 lipca 2021 r. dla uczestnika studiów podyplomowych rozpoczynającego kształcenie w roku akademickim 2021/2022.

Pliki do pobrania: