Prezentacja on-line i live chat „Jak możemy Ci pomóc w drodze na aplikację?” Wykorzystane narzędzie: ZOOM.

Prezentację przygotuje i poprowadzi dr Renata Tanajewską, która od lat organizuje kursy przygotowujące do egzaminów na aplikację, sama jest praktykującym adwokatem i wykładowcą na Wydziale Prawa UwB. Podczas spotkania on-line opowie o wszystkim, co ważne dla odpowiedniego przygotowania się do egzaminu, a potem odpowie na pytania.

Instrukcje do instalacji i użycia programu ZOOM

2.  Testy na aplikacje prawnicze do samodzielnego rozwiązywania. Wykorzystane narzędzie: poczta elektroniczna.

W zależności od wyboru aplikacji, na którą chcecie zdawać, rozesłane Wam zostaną dwa przykładowe testy z kluczem do samodzielnego rozwiązania jako forma samokształcenia i samooceny – abyście oswoili się z testami.
Można będzie otrzymać testy w następujących modułach (można wybrać więcej niż 1 moduł):
MODUŁ 1: testy na aplikacje adwokacką/radcowską
MODUŁ 2: testy na aplikację sądową i prokuratorska
MODUŁ 3: testy na aplikację notarialną
MODUŁ 4: testy na aplikację komorniczą

3. Zdalne kursy z zakresu rozwiązywania testów na aplikacje prawnicze. Wykorzystane narzędzie: Blackboard.

Zmierzycie się z serią testów, przygotowywanych w odstępach 1 tygodnia i udostępniane na platformie Blackboard. Tak jak na egzaminach wstępnych na aplikacje prawnicze, testy będziecie rozwiązywać indywidualnie, w czasie takim, jak na egzaminach wstępnych. System zliczy odpowiedzi i poda wyniki do indywidualnego wglądu.

MODUŁ 1: testy na aplikacje adwokacką/radcowską
MODUŁ 2: testy na aplikację sądową i prokuratorska
MODUŁ 3: testy na aplikację notarialną
MODUŁ 4: testy na aplikację komorniczą

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w takich warsztatach, zachęcamy do wysłania zgłoszenia za pomocą formularza.

Wszelkie pytania kierować należy do Pani dr Renaty Tanajewskiej na adres: aplikacjeprawnicze@uwb.edu.pl

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.