Akademickie Koło Wędkarskie sprawuje opiekę nad leżącą na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich bazą wędkarską Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Baza znajduje się w Węgorzewie (mapa), przy ośrodku wypoczynkowym Rusałka, nad jeziorem Święcajty.
Z bazy i całej infrastruktury mogą korzystać zarówno pracownicy, studenci, jak i absolwenci Uniwersytetu w Białymstoku.

Oferta bazy wędkarskiej Wydziału Prawa UwB w Węgorzewie

– 3 domki (w sumie 12 miejsc noclegowych, tj. 3x4 łóżka pojedyncze),

– 2 pokoje (w sumie 8 miejsc noclegowych, tj. 2x4 łóżka pojedyncze),

– możliwość rozstawienia namiotów,

– wyposażenie ogólnego użytku:

• aneks kuchenny,
  • łazienki (umywalki i natryski) oraz toalety,
  • kominek,
  • miejsce na ognisko,
  • pomost,
  • wiata widokowa,
  • kajaki.

Zasady korzystania z bazy wędkarskiej Wydziału Prawa UwB w Węgorzewie

1. Opiekę nad bazą wędkarską Wydziału Prawa UwB w Węgorzewie sprawują członkowie Akademickiego Koła wędkarskiego.
  2. Z bazy korzystać mogą przede wszystkim pracownicy, studenci i absolwenci Uniwersytetu w Białymstoku.
  3. Korzystanie z bazy wymaga uprzedniego zgłoszenia.
  4. Zgłoszeń należy dokonywać drogą mailową do dr. Macieja Etela (etel.m@uwb.edu.pl) albo osobiście do mgr inż. Katarzyny Klimiuk – Dyrektor administracyjnej (p. 202).
  5. Zgłoszenie powinno zawierać:
    • oznaczenie terminu pobytu w bazie,
    • wskazanie (planowanej) liczby osób,
    • listę osób, które będą korzystały z bazy (osoby oznaczone z imienia i nazwiska wraz ze wskazaniem związku z Uniwersytetem w Białymstoku),
    • wskazanie osoby odpowiedzialnej za grupę: imię i nazwisko, telefon oraz adres e-mail osoby dokonującej rezerwacji (sprawującej opiekę nad grupą),
    • preferowaną liczbę domków/miejsc noclegowych.
  6. Osoby przebywające w bazie na podstawie uprzedniego zgłoszenia mogą korzystać z całej oferowanej infrastruktury.
  7. Osoby korzystające z ośrodka zobligowane są do zachowania porządku w trakcie pobytu, a w szczególności sprzątnięcia ośrodka (wykorzystywanej infrastruktury) przed wyjazdem.

©2022 Wszystkie prawa zastrzeżone.