Kancelaria prawno-podatkowa prowadząca sprawy karne, karno-skarbowe, pełen obrót gospodarczy, sprawy w relacjach międzynarodowych, cywilne, nawiąże stałą współpracę ze studentami IV roku prawa od miesiąca kwiecień/maj wraz z możliwością odbycia praktyk wakacyjnych i kontynuowania współpracy na korzystnych warunkach w roku akademickim 2024/2025.

Zapewniamy rozwój kariery zawodowej oraz podnoszenie kwalifikacji w ramach aplikacji prawniczych.

Praca w naszej kancelarii na tym etapie to usystematyzowanie wiedzy z poszczególnych gałęzi prawa, pomocne przy egzaminie na aplikacje prawnicze jak również w trakcie odbywania aplikacji prawniczej.

kontakt do przesłania cv i listu motywacyjnego:
kancelaria.bojczuk@gmail.com

Kancelaria Radcy Prawnego Jarosław Pawluczuk poszukuje w celu nawiązania stałej współpracy studentów IV-V roku prawa.

Zakres obowiązków: pisanie i redagowanie projektów umów, projektów pism procesowych oraz opinii prawnych, kontakt z sądami, organami administracji i komornikami, pomoc w bieżącej obsłudze biurowej kancelarii.

Mile widziane doświadczenie, w pracy w kancelarii prawniczej.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: kancelaria@spap.pl

W przesyłanej aplikacji zawierającej CV prosimy dopisać następującą klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w tym szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (o ile takie dane zostały przeze mnie podane), przez Kancelaria Radcy Pranego Jarosław Pawluczuk, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

LegalHut sp. z o.o. zaprasza studentów IV i V roku prawa do odbycia bezpłatnych praktyk studenckich, realizowanych w biurze spółki w Białymstoku.

Praktyka w wymiarze wynikającym z obowiązującego programu studiów prawniczych (szczegółowa organizacja do indywidualnego ustalenia) będzie realizowana w terminach pomiędzy lutym a wrześniem 2023 r.

Program praktyk obejmuje główne obszary usług świadczonych przez LegalHut, w tym:

  • prawo cywilne i gospodarcze, w tym obsługę międzynarodowej grupy kapitałowej,
  • prawo własności intelektualnej, w tym umowy w projektach technologicznych,
  • prawo ochrony danych osobowych, w tym bezpieczeństwo informatyczne,
  • prawo pracy oraz inne przepisy w obszarze zatrudnienia i personelu,
  • pozyskiwanie i realizację projektów finansowanych z funduszy zewnętrznych.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem i klauzulą umieszczoną poniżej na adres: magdalena.nowak@legalhut.pl

Klauzula:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LegalHut sp. z o.o. w celu udziału w rekrutacji na praktyki studenckie".

Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych kandydatów na praktyki dostępny jest pod adresem: https://tenderhut.com/dane-osobowe

Kancelaria Adwokat dr  Katarzyny Ciulkin-Sarnocińskiej poszukuje:
studentów III, IV, V roku prawa zainteresowanych zdobyciem doświadczenia w obsłudze spraw gospodarczych, cywilnych i rodzinnych.

Zapewniamy:
•    indywidualne szkolenie wprowadzające,
•    wdrożenie do zadań przez opiekuna praktyki,
•    przyjazną atmosferę i elastyczne godziny pracy umożliwiające łączenie praktyki ze studiami,
•    możliwość przygotowywania projektów pism przedsądowych oraz pism procesowych w sprawach prowadzonych przez Kancelarię,
•    prowadzenie, przy wsparciu opiekuna praktyki, spraw na etapie postępowania sądowego i egzekucyjnego.

Szczegółowe zadania będą dostosowane do potrzeb Kancelarii i predyspozycji Praktykanta.

Po zakończeniu okresu praktyk istnieje możliwość przedłużenia współpracy.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: adwokat@ciulkin-sarnocinska.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w tym szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (o ile takie dane zostały przeze mnie podane), przez Kancelarię Adwokat Katarzyna Ciulkin-Sarnocińska w Białymstoku, ul. Adama Mickiewicza 83 lok. 19, 15-257 Białystok, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pani/Pan wycofać zgodę między innymi poprzez wysłanie na powyższy adres mailowy oświadczenia o wycofaniu zgody.

W przypadku, gdy chce Pani/Pan, aby Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Ciulkin- Sarnocińska przechowywała Pana/Pani dane do przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w tym szczególnych kategorii danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (o ile takie dane zostały przeze mnie podane) przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Katarzyna Ciulkin-Sarnocińska w Białymstoku, ul. Adama Mickiewicza 83 lok. 19, 15-257 Białystok w celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ten podmiot.”