12. Białystok Biega - Nocna Piątka i Szybka Dycha

20.09.2022

W dniach 17-18 września 2022 r. braliśmy udział w biegach - „Nocna Piątka” i „Szybka Dycha” podczas 12. edycji Białystok Biega.

Kolejny raz stworzyliśmy strefę muzyczną, w której kibicowaliśmy biegaczom przy siedzibie Wydziału Prawa UwB. Jednak to nie wszystko, na trasie biegów można było również zobaczyć team Wydziału Prawa!

Dr hab. Elżbieta Kużelewska, prof. UwB, Prodziekan Wydziału Prawa ds. Nauki wręczyła nagrody zwycięzcom biegu na 5 km, a dr Magdalena Kun-Buczko z Zakładu Prawa Europejskiego wręczyła nagrody zwycięzcom biegu na 10 km.