3. Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Ochrona praw przedsiębiorcy”

13.04.2023
3. Ogólnopolska Konferencja Naukowa, Ochrona praw przedsiębiorcy. 26 kwietnia 2023, platforma: MS Teams
Data: 26.04.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Studenckie Koło Prawa Gospodarczego oraz Katedra Prawa Własności Intelektualnej, Prawa Gospodarczego Publicznego i Prawa Pracy Wydziału Prawa UwB mają zaszczyt zaprosić na 3. Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Ochrona praw przedsiębiorcy”, która odbędzie się 26 kwietnia 2023 r. w formie zdalnej.

Światowa pandemia wywołana wirusem SARS-CoV-2, wojna w Ukrainie oraz inflacja, a także wynikające z nich problemy zmusiły prawodawców na całym świecie do interwencji w wielu sferach życia społeczno–gospodarczego. Nowo wprowadzone regulacje prawne w dużej mierze wpłynęły na sposób funkcjonowania przedsiębiorców (zarówno w wymiarze krajowym, jak i międzynarodowym).
Celem Konferencji jest podjęcie dyskusji, a także próby analizy i oceny przyjętych regulacji prawnych dotyczących przedsiębiorców, które są związane z przeciwdziałaniem pandemii wywołanej przez wirusa SARS-CoV-2, inflacji oraz podejmowanych w kontekście wojny rosyjsko-ukraińskiej.

Konferencja adresowana jest zarówno do studentów oraz doktorantów, jak i przedstawicieli nauki oraz praktyki.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku.