Absolwent Wydziału Prawa z II miejscem w ogólnopolskim konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa podatkowego TAX Everest

12.03.2024

Absolwent Wydziału Prawa Adam Gierojć z kierunku Doradztwo podatkowe i administracja skarbowa, zajął II miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa podatkowego TAX Everest.

Tytuł pracy: Instytucja przedawnienia w prawie podatkowym.

Promotor: prof. dr hab. Rafał Dowgier.

Tax Everest to konkurs wspólnie stworzony przez MDDP, Ośrodek Studiów Fiskalnych oraz Katedrę Prawa Finansów Publicznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika we współpracy z wydawnictwem Wolters Kluwer.