Aspekty międzynarodowe w prawie karnym wykonawczym

11.01.2023
Aspekty międzynarodowe w prawie karnym wykonawczym. Po prawej logo organizatora: Studenckie Koło Współpracy Międzynarodowej. 17 stycznia 2023 r., godzina 13, sala 104
Data: 17.01.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Studenckie Koło Współpracy Międzynarodowej zaprasza na prelekcję ,,Aspekty międzynarodowe w prawie karnym wykonawczym”, która odbędzie się 17 stycznia 2023 r. o godz. 13:00 w sali 104.

Poprowadzi ją Sędzia Dorota Sosna - Wiceprezes Sądu Okręgowego w Białymstoku, sędzia orzekająca w IV Wydziale Penitencjarnym i Nadzoru nad Wykonywaniem Orzeczeń Karnych. Pani sędzia, jak nikt inny, zna tajniki prawa karnego wykonawczego i podzieli się z uczestnikami wydarzenia swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem orzeczniczym.