Bezpłatny dostęp do aplikacji Microsoft Office 365

28.04.2023

Uniwersytet w Białymstoku podpisał umowę z firmą Microsoft na korzystanie z aplikacji Microsoft Office 365 (word, excel, powerpoint, outlook itp).

Na podstawie tej umowy mogą Państwo zainstalować lokalnie na pięciu stanowiskach ( w rozumieniu - 5 różnych komputerów, lub 5 kont - jeżeli komputer ma parę kont) powyższą bezpłatną aplikację.

Instrukcja instalacji aplikacji znajduje się w załączniku.

W razie pojawienia się pytań, albo problemów mogą Państwo kontaktować się z Pracownią Komputerową Wydziału Prawa.

Arkadiusz Zawadzki a.zawadzki@uwb.edu.pl, Mateusz Matuszewski m.matuszewski@uwb.edu.pl, lub telefonicznie 85 745 71 65.

Pliki do pobrania