Certyfikowane warsztaty z pisania pism procesowych w sprawach podatkowych

Certyfikowane warsztaty z pisania pism procesowych w sprawach podatkowych
Wpis może zawierać nieaktualne dane.
Data: 16.04.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Koło Naukowe Prawa Podatkowego UwB zaprasza studentów Uniwersytetu w Białymstoku na wydarzenie pt. „Certyfikowane warsztaty z pisania pism procesowych w sprawach podatkowych”.

Warsztaty poprowadzi Alicja Sarna, dyrektor ds. kluczowych sporów podatkowych w CRIDO i doświadczony doradca podatkowy z wieloletnią praktyką w prowadzeniu postępowań podatkowych, od lat rekomendowana jako jeden z najlepszych doradców podatkowych w zakresie postępowań podatkowych w rankingu Rzeczpospolitej.

Wydarzenie odbędzie się 16 kwietnia 2024 r. o godz. 17:00 w sali 216 Wydziału Prawa UwB.

Miejsca są ograniczone, zatem prosimy uprzednio wysłać zgłoszenie na adres mailowy: knppod@uwb.edu.pl
W tytule prosimy podać: ”Zgłoszenie na warsztaty z CRIDO”.
W treści: imię, nazwisko, kierunek oraz rok studiów.

Na zgłoszenia czekamy do 14 kwietnia 2024 r.

Po więcej szczegółów zapraszamy do zapoznania się z opisem wydarzenia na Facebooku.