Cykl wykładów pt. „Crime and Justice in the 21st Century”

Cykl wykładów pt. „Crime and Justice in the 21st Century”.
Data: 29.05.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Katedra Prawa Karnego i Kryminologii Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, Międzynarodowe Centrum Badań i Ekspertyz Kryminologicznych oraz Koło Naukowe Prawa Karnego i Kryminologii mają zaszczyt zaprosić do udziału w cyklu wykładów eksperckich, które poprowadzi prof. Chris Eskridge.

Wykłady odbędą się:
- 29 maja 2023 r.
- 30 maja 2023 r.

Czas trwania każdego z wykładów to około 1,5 h. Planowany czas rozpoczęcia o godz. 16:00.

Wystąpienia odbędą się na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, w sali 314.

Wykłady są certyfikowane. Wykłady prowadzone będą w języku angielskim.

Formularz zgłoszeniowy: