Cywilistyczny Escape Room

11.03.2019

Dnia 6 marca 2019 r. odbył się „Cywilistyczny Escape Room” - konkurs wiedzy z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz postępowania cywilnego, połączony z dobrą zabawą.

W wydarzeniu uczestniczyły drużyny złożone ze studentów Wydziału Prawa. Każdy zespół został zamknięty na 55 minut w sali sądowej, w której ukryte były zagadki dotyczące wyżej wspomnianych dziedzin Prawa. Poprawne ich rozwiązanie gwarantowało wcześniejsze wyjście z pokoju, a najlepszy czas stanowił najważniejszą przesłankę wygranej. W trakcie gry uczestnicy mogli skorzystać z podpowiedzi- sędziego, radcy prawnego, adwokata oraz protokolanta, których role odegrali członkowie KNC.

Drużyny poradziły sobie świetnie, a najlepszy czas to 28 minut!
Konkurs miał na celu pokazanie, że nauka nie zawsze musi kojarzyć się z obowiązkiem, ale może również przybierać formę zabawy.

Zachęcamy do obserwacji wydarzeń Koła Nauk Cywilistycznych, ponieważ jeszcze w tym roku odbędzie się druga edycja „Cywilistycznego Escape Roomu”. Poniżej fotorelacja z wydarzenia: