Debata ,,kobiety w mundurach’’

Debata ,,kobiety w mundurach’’
Wpis może zawierać nieaktualne dane.
Data: 26.03.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Koło Inicjatyw Administracyjnych Wydziału Prawa zaprasza wszystkich zainteresowanych na wyjątkowe wydarzenie.

Debata ,,kobiety w mundurach’’ odbędzie się 26 marca o godz. 9:30 w sali 104 w budynku Wydziału Prawa ul. A. Mickiewicza 1 w Białymstoku. Swoimi doświadczeniami podczas pracy w służbach mundurowych podzielą się wyjątkowe kobiety, ppłk Małgorzata Repnik , mł. aspirant Anna Kiszkiel i mł. chor. Julita Gryko. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.