Dni Nauki 2023 w I Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku

zdjęcie organizatora, dr hab. Aneta Giedrewicz-Niewińska, prof. UwB

Dnia 21 lutego 2023 r. rozpoczęły się Dni Nauki 2023 w I Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku.

Uczniowie klas 3a uczestniczyli w warsztacie z Panią dr Emilią Jurgielewicz-Delegacz z Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. „Co Ci zrobią jak Cię złapią – kilka słów o odpowiedzialności karnej nieletnich”– to zagadnienie omówiono podczas spotkania.

Uczniowie klas 2ζ, 3d, 4a i 4c wysłuchali wykładu Pani dr hab. prof. UwB Anety Giedrewicz-Niewińskiej pt. „Ochrona przed dyskryminacją i mobingiem w miejscu pracy”.