Doskonały wynik rekrutacji do programu Erasmus+

Wyjazdy Erasmus+

Zakończyła się rekrutacja do programu Erasmus+ na wyjazdy w roku akademickim 2023/2024. Część swoich studiów na uczelniach partnerskich będzie realizowało aż 44 studentów z kierunków: prawo, kryminologia, administracja, bezpieczeństwo i prawo a także doradztwo podatkowe. Studenci wybrali ponad dwadzieścia uczelni zagranicznych, w tym m.in. uniwersytety we Francji, Norwegii, Finlandii, Hiszpanii, Belgii, Portugalii, Grecji, Chorwacji i Włoszech. Cieszy nas szczególnie zainteresowanie programem wśród studentów I roku, którzy już na drugim roku studiów będą mogli realizować część studiów za granicą.

W przyszłym roku akademickim dwie osoby wyjadą także na stypendia w ramach współpracy międzywydziałowej do Syracue University College of Law (Stany Zjednoczone) oraz University of Tsukuba (Japonia).

Wszystkim studentom i stypendystom życzymy powodzenia!