Dzień Otwarty Studenckiej Poradni Prawnej UwB

Dzień Otwarty Studenckiej Poradni Prawnej UwB
Wpis może zawierać nieaktualne dane.
Data: 03.06.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Studencka Poradnia Prawna - Pracownia Wydziału Prawa UwB serdecznie zaprasza wszystkich studentów na Dzień Otwarty, który odbędzie się w poniedziałek, 3 czerwca 2024 r., w godz. 9:00-11:30 w pok. 119.

Jeśli chciał(a)byś dowiedzieć się na czym polega praca w Poradni, w jaki sposób udzielamy nieodpłatnych porad prawnych albo zastanawiasz się nad dołączeniem do Studenckiej Poradni Prawnej to spotkanie jest dla Ciebie.

Zapraszamy na kawę/herbatę i rozmowę z nami. Przyjdź, zadaj nurtujące Cię pytania i zgłoś się do najlepszej Studenckiej Poradni Prawnej w Polsce.