Dzień Otwarty Wydziału Prawa UwB

Dzień Otwarty Wydziału Prawa UwB, 11 czerwca 2024 r.
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim uczniów i absolwentów szkół średnich, do wzięcia udziału w Dniu Otwartym Wydziału Prawa, który odbędzie się 11 czerwca 2024 r. w godz. 9:30-11:30 w s. 216 na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.

Organizowane spotkanie będzie okazją m.in. do zapoznania się z tematyką legalnego korzystania z Internetu, problematyką sztucznej inteligencji w procesie uczenia się czy sztuce prowadzenia rozmów.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem wydarzenia.

Program 187.23KB [ .pdf ]