Egzamin wstępny na aplikacje prawnicze

24.08.2023
Grafika do wydarzenia

Wydział Prawa UwB zaprasza na warsztaty z zakresu rozwiązywania egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze, które odbędą się w dniach:

- 30 sierpnia 2023 r., godz. 17:00,
- 6 września 2023 r., godz. 17:00,
- 13 września 2023 r., godz. 17:00,
- 20 września 2023 r., godz. 17:00,

w sali 313 na Wydziale Prawa UwB.

Zaproszenie kierowane jest w szczególności do absolwentów kierunku prawo, którzy planują przystąpienie do egzaminu wstępnego na aplikacje prawnicze w 2023 r. Warsztaty zostaną przeprowadzone w warunkach zbliżonych do właściwego egzaminu, który czeka Państwa w dniu 30 września 2023 r. Do rozwiązania otrzymacie Państwo test jednokrotnego wyboru (A,B,C) zawierający 150 pytań, wraz z kartą odpowiedzi. Po ukończonym teście samodzielnie sprawdzicie Państwo efekty swojej pracy.

Wydarzenie jest bezpłatne. Aby wziąć udział w warsztatach, należy zapisać się na wybrany termin co najmniej 3 dni przed jego nadejściem przez wysłanie wiadomości e-mail na adres: aplikacjeprawnicze@uwb.edu.pl. Istnieje możliwość wzięcia udziału w warsztatach w więcej niż jednym terminie.

Ewentualne pytania dotyczące warsztatów prosimy również kierować na adres e-mail: aplikacjeprawnicze@uwb.edu.pl.

Do zobaczenia!