Erasmus Days na Wydziale Prawa

Data: 13.10.2022
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Serdecznie zapraszamy na wspólne obchody 6. Edycji  Erasmus Days, które na naszym Wydziale będą 13 października 2022 r. Jest to inicjatywa promująca i podsumowująca projekt Erasmus+. W ramach tej akcji wspólnie z Europe Direct Podlaskie przygotujemy dla Was stoisko informacyjne, gdzie będziecie mogli dowiedzieć się więcej na temat Unii Europejskiej oraz samego programu Erasmus+, a tego dnia wieczorem (o godzinie 18:00) odbędzie się spotkanie z Koordynatorem Programu Erasmus+ dr Kamilą Bezubik, która rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości i odpowie na wszystkie pytania dotyczące studiowania za granicą.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.