Finał Olimpiady Historyczno-Prawnej im. Prof. Michała Sczanieckiego

Uczestnicy Olimpiady Historyczno-Prawnej

W dniu 27 maja 2024 r., po kilku latach nieobecności, studenci I roku studiów reprezentowali nasz Wydział na finale Olimpiady Historyczno-Prawnej im. Prof. Michała Sczanieckiego, która w tym roku odbywała się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Tytuł laureata III miejsca uzyskał Pan Jakub Olszański, którego zakres zagadnień obejmowało prawo małżeńskiego długiego XIX w. (1789-1914) oraz postępowanie sądowe w Rzeczypospolitej szlacheckiej w XVI – XVIII w.

Tytuł finalistki uzyskała Pani Anna Kuszel, której zakres zagadnień obejmowało prawo małżeńskiego długiego XIX w. (1789-1914) oraz prawo karne materialne II RP.