Fotorelacja z Turnieju Szachowego

08.03.2022

Dnia 5 marca 2022r na Wydziale Prawa odbył się Turniej Szachowy o Puchar Dziekana Wydziału Prawa. Wśród uczestników byli nie tylko studenci naszego wydziału ale także innych wydziałów Uniwersytetu w Białymstoku. Organizatorzy mieli przyjemność gościć również Pana Dziekana Wydziału Prawa - prof. Mariusza Popławskiego, a także najmłodszego uczestnika turnieju, który solidnie wymęczył swoich współzawodników.

Cieszymy się, że mogliśmy spędzić w ten sposób sobotnie popołudnie i zintegrować się z kolegami i koleżankami z innych wydziałów. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że do zobaczenia.