Gra wydziałowa - tropem zagadek

Data: 15.05.2022
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Studencka Poradnia Prawna - Pracownia Wydziału Prawa UwB wraz z Promocją Wydziału Prawa serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w grze wydziałowej.

Jeśli lubicie łamigłówki, escape roomy nie mają przed Wami tajemnic, a dodatkowo chcecie miło spędzić czas to dobrze trafiliście.
Gra odbędzie się 18 maja 2022 r. w godz. 14:30-16:00. Zgłoszenia 3-5 osobowych zespołów przyjmujemy do 15 maja 2022 r. do godz. 23:59.
Formularz rejestracji: https://forms.gle/AYLn9jMGMT1d2oKVA.

Nagrodą dla drużyny, która najszybciej rozwiąże wszystkie zagadki jest voucher do escape roomu.
Gra skierowana jest do studentów Wydziału Prawa UwB. Wydarzenie odbywa się w ramach Dni Wydziału Prawa 2022.
Ilość miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.