Inauguracja roku akademickiego 2023/2024

Inauguracja roku akademickiego 2023/2024

W dniu 29 września 2023 r. odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2023/2024.

Podczas inauguracji zostały wręczone nagrody najlepszym kandydatom, studentom i absolwentom w roku akademickim 2022/2023.

Odbyło się również ślubowanie studentów I roku oraz został wygłoszony wykład inauguracyjny prof. dr. hab. Piotra Hofmańskiego pt. "Międzynarodowy Trybunał Karny jako element systemu wymiaru sprawiedliwości".

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.