„Jak budować markę osobistą w internecie jako prawnik?” – poprowadzi r. pr. Łukasz Mróz oraz r. pr. Aneta Mróz

21.05.2024
„Jak budować markę osobistą w internecie jako prawnik?”  –  poprowadzi r. pr. Łukasz Mróz oraz r. pr. Aneta Mróz
Wpis może zawierać nieaktualne dane.
Data: 04.06.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa UwB

Zarząd Koła Naukowego Prawa Handlowego serdecznie zaprasza na wydarzenie pt. „Jak budować markę osobistą w internecie jako prawnik?”.

Spotkanie poprowadzi radca prawny Łukasz Mróz oraz radca prawny Aneta Mróz, partnerzy w Kancelarii Mróz i Partnerzy.

R. pr. Łukasz Mróz oraz r. pr. Aneta Mróz w swojej pracy zajmują się doradzaniem firmom budowlanym w pozyskiwaniu, realizacji oraz rozliczaniu kontraktów budowlanych. Prowadzą także szkolenia z zakresu sporządzania umów o roboty budowlane.

Oprócz sfery zawodowej r. pr. Łukasz Mróz znany jest szerzej w internecie pod pseudonimem „prawniknabudowie”. Treści, które publikuje w sieci są bardzo popularne i osiągają nawet kilkaset tysięcy wyświetleń. Oprócz tego nagrywa filmy, podcasty oraz publikuje wpisy o problematyce związanej z kontraktami budowlanymi.

Wydarzenie odbędzie się dnia 4 czerwca 2024 r. o godz. 12:00 na auli 104 Wydziału Prawa UwB.

Spotkanie podzielone zostanie na dwie części.

• I część - omówienie tytułowego zagadnienia.
  • II część - odpowiedzi na pytania.

Po więcej szczegółów zapraszamy do zapoznania się z opisem wydarzenia na Facebooku.