„Jak wygląda zawód doradcy podatkowego?” - dr Grzegorz Jarosiewicz oraz Dariusz Grabowski.”

04.01.2024
Spotkanie organizowane przez Koło Naukowe Prawa Podatkowego, pt: „Jak wygląda zawód doradcy podatkowego?”. Wydarzenie poprowadzą doradcy podatkowi – dr Grzegorz Jarosiewicz oraz Andrzej Grabowski – Przewodniczący Zarządu Podlaskiego Oddziału Doradców Podatkowych.

Zarząd Koła Naukowego Prawa Podatkowego serdecznie zaprasza wszystkich studentów Uniwersytetu w Białymstoku na kolejne wydarzenie tematyczne pt: „Jak wygląda zawód doradcy podatkowego?”.

Spotkanie poprowadzą doradcy podatkowi: dr Grzegorz Jarosiewicz oraz Dariusz Grabowski – Przewodniczący Zarządu Podlaskiego Oddziału Doradców Podatkowych.

Wydarzenie odbędzie się dnia 10 stycznia 2024 r. o godz. 17:30 w sali 216 Wydziału Prawa UwB.

W trakcie spotkania będzie możliwość zadawania pytań prowadzącym.