Katedra Prawa Podatkowego zaprasza studentów III roku stacjonarnego Prawa na Konkurs Wiedzy z Prawa Podatkowego

05.01.2024
Informacje na temat konkursu z Prawa Podatkowego dla studentów 3 roku Prawa studiów stacjonarnych. Konkurs odbędzie się 16 stycznia 2024 roku o godz. 17:00 w Sali 220.
Data: 16.01.2024
Miejsce wydarzenia: Wydział Prawa Uniwersytetu w Białymstoku

Konkurs odbędzie się 16 stycznia 2024 o godzinie 17.00 w sali 220 na Wydziale Prawa.

Konkurs ma charakter jednoetapowy – odbędzie się w formie ustnej. Uczestnik Konkursu odpowiada na 3 pytania z puli pytań przygotowanych przez Komisję Konkursową.

Konkurs obejmuje swoim zakresem wiedzę z wykładu z Prawa Podatkowego prowadzonego na Wydziale Prawa UwB, wymaganą według przedmiotowego sylabusa.

Zwycięzcą Konkursu zostaje osoba lub osoby, które uzyskały najwyższy wynik. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest zwolnienie z egzaminu z Prawa Podatkowego, równoznaczne z uzyskaniem oceny bardzo dobrej.

Osoby zainteresowane prosimy o dokonywanie zgłoszeń udziału. W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, nr indeksu. Zgłoszenia należy nadsyłać na adres e.bobrus-nowinska@uwb.edu.pl do dnia 11 stycznia 2024 r. do godz. 12:00.