Kondolencje dla społeczności akademickiej Uniwersytetu Karola

22.12.2023
W imieniu całej społeczności Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, pragnę skierować słowa wsparcia do wszystkich studentów i pracowników Uniwersytetu Karola w Pradze, którzy doświadczyli wczoraj (21 grudnia) niewyobrażalnej tragedii.
W tych trudnych chwilach niech nasze myśli wspierają wszystkich, którzy doświadczyli straty bliskich oraz tych, którzy teraz walczą o zdrowie i życie.
Wierzę, że wspólna siła i solidarność pomogą wspólnocie Uniwersytetu Karola pokonać ten trudny czas.

Prof. dr hab. Mariusz Popławski
Dziekan Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku